قوانین مقررات

۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی رایا دور بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

 

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@rayadoor.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

 

۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی رایا دور در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

 

۴- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.

 

۵- فروشگاه اینترنتی رایا دور مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سیستم های پشتیبان خارج از حوزه فعالیت این فروشگاه شامل نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و قطعی درگاه پرداخت بانکی که ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت میباشد نخواهد داشت.

 

۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی رایا دور با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

 

۷- سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه، لینك شده اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی رایا دور مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

 

۸- ارتباط فروشگاه اینترنتی رایا دور با کاربران از طریق تماس و حضوری برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

 

۹- فروشگاه اینترنت رایا دور به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

۱۰- در صورت کنسلی سفارش توسط خریدار، بعد از نهایی شدن سفارش، فقط وجه معادل قیمت کالا(منهای هزینه های پست) به خریدار مسترد می گردد. (کالاهایی که در مهلت تست به دلیل نقص مرجوع می شوند شامل این تبصره نمی گردند)

 

۱۱- واریز مبلغ کالای مرجوعی، صرفا به شماره کارت واریز کننده اولیه توسط مشتری که با نام کاربر ثبت شده در سایت مطابقت دارد صورت می پذیرد. برای واریز وجه به کارت دیگر یا فردی به جز کاربر اصلی سایت، احراز هویت فرد و حساب مطابق با قوانین بانک مرکزی الزامی میباشد.

 

۱۲- هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی رایا دور ، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد. بخش نظرات فروشگاه اینترنتی رایا دور با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شود و در نتیجه آن نظر در سایت به نمایش درنمی آید. فروشگاه اینترنتی رایا دور در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی رایا دور درباره محتویات نظر نیست.

 

فیلترها
Sort
display